مسابقات ورزشی

همیشه ورزش در تمام کشورها زمانی پیشرفت می کند که از مدیران اجرایی بالادستی و میانی حمایت شود . حمایت از ورزش و ورزشکار یعنی حمایت از سلامت جامعه . ما در موسسه ستارگان سرزمین سورنا تلاش می کنیم تا قدم های خوبی جهت رشد ورزش کشور برداریم و این بدون حمایت مدیران دلسوز کشور امکان پذیر و میسر نخواهد بود.شیرین نوین نیز یکی از حامیان ورزش تنیس می باشد.

دوره های آموزشی

دوره های شیرینی و کیک پزی شیرین نوین، در زمینه های آموزش پخت کیک و شیرینی ، دسر به صورت تخصصی و صنعتی ، آموزش رسپی و معیارهای صحیح پخت کیک و شیرینی تاسیس گردید.آموزش ها به صورت کامل و حرفه ای، به روز توسط اساتید برتر و حرفه ای می باشد.

کارآفرینی

کارآفرینی شامل خلق یا کشف و بهره برداری از فرصت هایی است که از تعامل کارآفرینان با محیطی که در آن کار می کنند، به وجود می آید.امروزه با توجه به نقش مهم استارتاپ‌ها یا کسب‌وکارهای نوپا در توسعه و پیشرفت اقتصاد کشورها، کارآفرینی جایگاه ویژه و متمایزی در دنیای مدرن پیدا کرده است. درواقع، توسعه صنعتی، رشد محلی و افزایش اشتغال، همه و همه به توسعه و رشد کارآفرینی وابسته است. در همین راستا شیرین نوین نیز ار حامیان کارآفرینان در صنعت کیک و شیرینی می باشد.

نمایشگاه ها و جشنواره ها

شرکت در نمایشگا های بین المللی و  داخلی باعث،معرفی توانمندی‌ها و محصولات در سطح گسترده و بین المللی،برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنان،شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه‌های آنان،فرصت جذب سرمایه‌گذار و توسعه فعالیت واحد صنعتی خود،ارتباط با تامین‌کنندگان مواد خام و ارائه دهنگان خدمات صنعتی،شناخت شرایط کلی بازار و امکان برنامه‌ریزی بر اساس آن،به‌روز رسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین صنعت،فرصت‌های تبلیغاتی متعدد (چاپی، اینترنتی، محیطی، تلویزیونی و…)،شرکت در نشست‌های تجاری بین‌المللی با هیات‌های خارجی مدعو،انجام مذاکرات تجاری و انعقاد قراردادهای متعدد داخلی و خارجی می شود.با این هدف نیز شیرین نوین در نمایشگا های مرتبط نیز حضور می یاید.