به نام آنکه جان را فکرت آموخت

گروه صنعتی شیرین نوین اولین واحد تولیدی خود را در زمینی به مساحت ۲۷۰۰ متر مربع ، با یک خط تولید و ظرفیت سالانه ۱۲۵ تن در زمینه تولید انواع کیک در تاریخ 1383/11/21راه اندازی کرده و در این راه قدم نهاده است.

با کمال مباهات اعلام میدارد، در این مدت کوتاه این شرکت توانسته است با ایجاد بیش از ۶۷ خط تولیدی، ۳۰۰ هزار متر مربع فضای سرپوشیده، با ظرفیت سازی تولید بیش از 340 هزار تن و اشتغال زایی بیش از 5 هزار نفر فعالیت کند.

شایان ذکر است که راه اندازی این گروه تولیدی در نوع خود کم نظیر و یا حتی بی نظیر است زیرا که بنیانگذار این مجموعه بدون داشتن هر گونه شریک و سرمایه گذار و عدم اخذ تسهیلات بانکی با توان مدیریت پویای خود و از یک بنکدار ساده به این مرحله از موفقیت دست یافته است.

اهداف این شرکت با یاری خداوند و تکیه بر جوانان این سرزمین و نیز پشتیبانی همکاران عزیزمان تا ۱۰ سال آینده، ایجاد اشتغالزایی بیش از ۵۰ هزار نفر و با توان تولید بیش از ۱ میلیون تن در سال پیش بینی شده است که دراین راه قدم بر میدارد.

در این راستا از تمامی کسانی که ما را در این راه یاری نموده اند کمال تشکر و قدردانی را می نماییم.امید است که بتوانیم نقش موثری در گردش مالی ، ایجاد اشتغال ، توسعه و آبادانی ، صادرات غیر نفتی کشور عزیزمان که از محورهای شاخص ساماندهی کشور است را دارا باشیم.